Home

BRIGHT LINE – це всеукраїнська Премія для журналістів на кращу публікацію за ІТ тематикою. Ініціатором Премії виступила Асоціація «ІТ України» – найбільше об'єднання компаній Software Development галузі в Україні. Партнери Премії – Українська асоціація видавців періодичної преси та Індустріальний Телевізійний Комітет. 

Підтримали подію провідні українські ІТ компанії Miratech, IQusion та компанія SBT Systems  – постачальник комплексних адміністративних рішень для IT бізнесу. 

Мета премії – виявити та нагородити кращі публікації на тему розвитку ІТ в Україні та окремих авторів, які пишуть на цю тематику. Запрошуємо до участі авторів-представників ЗМІ України, які мають публікації відповідно до номінацій конкурсу в період з 1 січня по 31 грудня 2015 року.

Переможці BRIGHT LINE 2015 визначені.
До зустрічі в 2016 році!

Новини

26.02.2016р.

23 лютого відбулася церемонія нагородження Премії Bright Line - першої всеукраїнської премії для журналістів з ІТ-сфери. Премію отримали переможці в п'яти номінаціях, ще три роботи були відзначені спеціальними...

17.02.2016р.
Шановні учасники, ми опублікували шорт-лист Премії. З понад 150 робіт, що були зареєстровані, до нього увійшли 48 кращих. Чекаємо на визначення переможців нашим шановним Журі! До зустрічі на церемонії нагородження вже у вівторок, 23 лютого....
15.12.2015р.

Друзі, важливе повідомлення: строк прийому робіт на отримання Премії BRIGHT LINE подовжено до 10 січня 2016 року. Ми вже отримали більше 100 заявок з усієї України та вирішили подовжити строк прийому і оцінювання робіт Журі. Святкова...

Номінації

Вибір кращих серед номінантів відбувається на конкурсній основі. До участі приймаються матеріали, опубліковані в 2015 році в ЗМІ України (друковані, он-лайн видання, ТВ-ефіри). Кожен учасник або учасниця можуть подати до двох робіт в кожну номінацію, причому кожна публікація може бути подана лише в одну з номінацій. 
Термін подання робіт спливає 10 січня 2016 року. Увага: Ми проводимо премію вперше, тому не можемо охопити всі теми, і починаємо з певними обмеженнями. Цього разу не розглядатимемо інтерв’ю, статті про гаджети та публікації присвячені окремому програмному продукту або компанії. 

 

Номінації Премії:

 

ІТ для бізнесу
Публікації про ІТ-рішення, що покращили функціонування бізнесу на рівні окремої галузі або компанії — нові ІТ системи, рішення, інструменти тощо.

ІТ для суспільства 
Публікації про ІТ-рішення, що змінюють усе суспільство, громаду, життя кожної людини в Україні,наприклад - е-government, open data, etc.

ІТ як галузь економіки та державна політика у сфері ІТ 
Публікації на теми важливості ІТ сфери на державному рівні, аналітика та прогнози розвитку ІТ-галузі в Україні.

Операція «Чорний вересень» (обшуки-2015 та протистояння силовиків і ІТ спільноти)
Публікації по проблематиці обшуків ІТ компаній в серпні-жовтні 2015 року.

«Широкий формат» (ІТ в телевізорі) 
ТВ-сюжети
на теми стану ІТ індустрії в Україні, обшуків у серпні-жовтні 2015року, перспективах розвитку IT-галузі.
Підномінації:  «Новина»  - жанр новинного відео сюжету, «Аналітика» - ТВ програма (частина ТВ програми певного формату) по тематиці.

Приз професійних симпатій 
Кращий журналіст за результатами голосування авторів-номінантів Премії.

 

 

Лауреати Премії отримають грошову винагороду у розмірі 10 000 грн.

 

Журі Премії

Партнери

Нас підтримали:

Організатор

Партнери

За підтримки