Home

BRIGHT LINE – це всеукраїнська Премія для журналістів на кращу публікацію за ІТ тематикою. Ініціатором Премії виступила Асоціація «ІТ України» – найбільше об'єднання компаній Software Development галузі в Україні. Партнери Премії – Українська асоціація видавців періодичної преси та Індустріальний Телевізійний Комітет. 

Підтримали подію провідні українські ІТ компанії Miratech, IQusion та компанія SBT Systems  – постачальник комплексних адміністративних рішень для IT бізнесу. 

Мета премії – виявити та нагородити кращі публікації на тему розвитку ІТ в Україні та окремих авторів, які пишуть на цю тематику. Запрошуємо до участі авторів-представників ЗМІ України, які мають публікації відповідно до номінацій конкурсу в період з 1 січня по 31 грудня 2015 року.

Переможці BRIGHT LINE 2015 визначені.
До зустрічі в 2016 році!

Новини

26.02.2016р.

23 лютого відбулася церемонія нагородження Премії Bright Line - першої всеукраїнської премії для журналістів з ІТ-сфери. Премію...

17.02.2016р.
Шановні учасники, ми опублікували шорт-лист Премії. З понад 150 робіт, що були зареєстровані, до нього увійшли 48 кращих. Чекаємо на...
15.12.2015р.

Друзі, важливе повідомлення: строк прийому робіт на отримання Премії BRIGHT LINE подовжено до 10 січня 2016 року. Ми вже отримали більше...

Номінації

Вибір кращих серед номінантів відбувається на конкурсній основі. До участі приймаються матеріали, опубліковані в 2015 році в ЗМІ України (друковані, он-лайн видання, ТВ-ефіри). Кожен учасник або учасниця можуть подати до двох робіт в кожну номінацію, причому кожна публікація може бути подана лише в одну з номінацій. 
Термін подання робіт спливає 10 січня 2016 року. Увага: Ми проводимо премію вперше, тому не можемо охопити всі теми, і починаємо з певними обмеженнями. Цього разу не розглядатимемо інтерв’ю, статті про гаджети та публікації присвячені окремому програмному продукту або компанії. 

 

Номінації Премії:

 

ІТ для бізнесу
Публікації про ІТ-рішення, що покращили функціонування бізнесу на рівні окремої галузі або компанії — нові ІТ системи, рішення, інструменти тощо.

ІТ для суспільства 
Публікації про ІТ-рішення, що змінюють усе суспільство, громаду, життя кожної людини в Україні,наприклад - е-government, open data, etc.

ІТ як галузь економіки та державна політика у сфері ІТ 
Публікації на теми важливості ІТ сфери на державному рівні, аналітика та прогнози розвитку ІТ-галузі в Україні.

Операція «Чорний вересень» (обшуки-2015 та протистояння силовиків і ІТ спільноти)
Публікації по проблематиці обшуків ІТ компаній в серпні-жовтні 2015 року.

«Широкий формат» (ІТ в телевізорі) 
ТВ-сюжети
на теми стану ІТ індустрії в Україні, обшуків у серпні-жовтні 2015року, перспективах розвитку IT-галузі.
Підномінації:  «Новина»  - жанр новинного відео сюжету, «Аналітика» - ТВ програма (частина ТВ програми певного формату) по тематиці.

Приз професійних симпатій 
Кращий журналіст за результатами голосування авторів-номінантів Премії.

 

 

Лауреати Премії отримають грошову винагороду у розмірі 10 000 грн.

 

Журі Премії

Партнери

Нас підтримали:

Організатор

Партнери

За підтримки